08.10.2020

Богемія в Києві

< повернутись до усіх статтей

Компанія Богемія завжди рухається в ногу з часом, саме тому ми співпрацюємо з відомими Європейськими компаніями, чиї продукти є сучасними та затребуваними серед користувачів у всьому світі. Всі новинки систем опалення ви знайдете саме у нас.

Компанія Богемія піклується про те, щоб у своїй оселі, квартирі чи офісі ви завжди почували себе комфортно та затишно. 

Теплотехнічне обладнання: Богемія Київ

За 22 роки на ринку, ми зрозуміли, що найкраще для нашого клієнта -це висока якість роботи обладнання та гарантія на тривалі роки. Саме тому ми співпрацюємо з провідними компаніями з Чехії та Словакії, чиє виробництво та продукція сертифіковані та відповідають всім європейським стандартам. Ми співпрацюємо з виробниками:

Богемія: компанія з хорошою репутацією

Довготривалий період часу роботи компанії – це не тільки репутація та знання ринку, але й досвід, постійне навчання та розширення. Розширення не тільки асортименту продукції та ринку збуту, а й компанії загалом. Компанія Богемія створила сучасну мережу складів, що розташовуються у семи містах України, адже ми знаємо, наскільки для вас важливо, щоб продукція була не тільки якісною, а й доступною саме у вашому місті.    

У продуктовому списку нашої компанії більше 100 найменувань представленої продукції, кількість якої збільшується щорічно. Це різновиди опалювальної та водонагрійної техніки, електричні та газові котли на рідкому чи твердому паливі сучасних моделей та варіацій, вертикальні, горизонтальні, навісні та підлогові бойлери, акумуляційні ємності та різноманітні допоміжні аксесуари, що призначені для опалення приватних будинків, квартир, офісних чи адміністративних будівель. В нашому асортименті ви знайдете саме ту продукцію, яка необхідна вам.

Більше того, ми займаємось не тільки реалізацією продукції напряму від виробника, ми також проводимо ремонтні роботи та сервісне обслуговування обладнання при потребі. 

Богемія Київ: запрошуємо до співпраці

Ми націлені не тільки на роздрібну, але й на оптову реалізацію продукції. Основними перевагами співпраці з нашою компанією є:

 • для наших клієнтів ми пропонуємо тільки високоякісну продукцію;
 • ми постійно контролюємо та оновлюємо товар на наших складах;
 • всю продукцію доставляємо в межах трьох днів по всій території України, за умови її наявності на наших складах;
 • ексклюзивна угода на поставку обладнання від виробників Attack та Mora-Top;
 • завжди стабільний прайс;
 • спеціально для вас привозимо весь асортимент обладнання під замовлення;
 • завжди доступні запасні частини;
 • теплотехнічне обладнання, що ми пропонуємо нашим клієнтам підлягає гарантійному обслуговуванню. 

Також пропонуємо тісну співпрацю інтернет-магазинам. Для вас:

 • працюємо по системі дропшипінгу;
 • завжди відправляємо товар саме від вашого імені;
 • вам немає потреби витрачати додаткових коштів на рекламу – обладнання, що ми пропонуємо вам вже доволі відоме та популярне на ринку; 
 • всі розрахунки проводимо вчасно та адекватно;
 • забезпечуємо повний супровід замовлення клієнта;
 • у випадку гарантійної проблеми – клієнт іде безпосередньо до нас. 

Переваги компанії Богемія

Ми працюємо для клієнта, саме тому ми орієнтовані на його інтереси. Спеціалісти нашої компанії допоможуть підібрати найкраще рішення, що максимально задовольнить безпосередньо  ваші потреби. 

Компанія пропонує тільки якісне обладнання з гарантією якості, тому ви можете бути впевнені, що в разі виникнення гарантійного випадку, вам забезпечений сервісний ремонт та обслуговування. 

Працювати з нами – одне задоволення. Не вірите – запитайте наших клієнтів. Ми завжди на зв’язку, ми завжди проконсультуємо та, в разі потреби, навіть відправимо на навчання. 

Працюйте з професіоналами своєї справи та отримайте відмінний результат!

5
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
6 оцінок

Рекомендовані статті