21.09.2020

Богемія у Львові

< повернутись до усіх статтей

Компанія Богемія у Львові вже Більше 22-ох років на ринку України представляє продукцію відомих та популярних в Європі та у всьому світі виробників теплотехнічного обладнання.  За весь цей час – ми виросли з невеликої фірми в доволі серйозну та перспективну компанію, добре відому в Україні та за її межами.

Наша продукція, серед конкурентів, вирізняється високою якістю та надійністю, оптимальним та доступним для будь-якого користувача співвідношенням ціни та якості, присутністю технічної документації та спеціальних сертифікатів на продукцію, яку компанія Богемія Львів пропонує своїм клієнтам.

Опалювальні системи – одна з найбільш важливих складових комфорту та затишку в оселі. Двоконтурні та водонагрівальні котли займають значне місце серед обладнання для опалення. 

Системи опалення включають в себе обладнання, що функціонує для підтримки в домі заданого температурного режиму у холодну пору року. Саме тому, високоякісне обладнання може забезпечити комфортну температуру в домі. Для ефективного функціонування приладів, слід обирати тільки якісне обладнання та офіційних дистриб’юторів. 

Представляємо обладнання таких компаній, як:

Асортимент товарів налічує різноманітні моделі:

 • Піролізні котли;
 • Котли на пелети;
 • Запчастини;
 • Водонагрівачі;
 • Акумулюючи баки;
 • Електричні тени;
 • Фотовольтаїка;
 • Газові чавунні котли;
 • Газові водонагрівачі;
 • Котли на тверде паливо;
 • Чавунні радіатори;
 • Вентилі до радіаторів;
 • Котли газові;
 • Котли електричні;
 • Газові колонки.

Компанія Богемія у Львові спеціалізується не тільки на продажі, але й на технічному обслуговуванні та ремонтних роботах продукції, яку ми продаємо клієнтам. У випадку технічних несправностей, наші спеціалісти швидко локалізують та допоможуть вирішити проблему чи здійснити ремонтні роботи в найкоротші  терміни.

Вже більше двадцяти тисяч клієнтів по всій Україні довіряють нам. Товари, які ми пропонуємо, проходять всі необхідні технічні випробовування та вихідний контроль, тому,  з упевненістю можемо говорити про високу якість товарів для нашого клієнта. 

Бути професіоналами у своїй справі  – це про нас. Компанія Богемія у Львові не тільки представляє продукцію відомих виробників, а й має на меті залучати гуртових та роздрібних клієнтів.

Переваги співпраці з Богемією:

 1. Для своїх клієнтів ми пропонуємо висококласний товар за доступною ціною, що є доволі популярним та затребуваним серед українського користувача
 2. Ексклюзивні бренди та поставки від провідних виробників Чехії та Словаччини.
 3. 8 власних складів, що дозволяє говорити про зручну та швидку доставку обладнання не тільки для роздрібних, але й для гуртових клієнтів.
 4. Обладнання постійно в наявності, адже ми – професіонали, тому чітко та систематично наповнюємо товарами наші склади, відповідно до потреб ринку.
 5. Доволі швидка доставка: при наявності товару, ми доставляємо його всього у 3-денний термін.
 6. Стабільність – це те, що ми можемо гарантувати вам. Прайс на продукцію – довготривалий.

Якщо ви хочете стати партнером успішної компанії – ласкаво просимо! Богемія Львів завжди відкрита до плідної та довготривалої співпраці.

Враховуючи сучасні тенденції  та потреби користувача, ми пропонуємо вам різноманітні методи управління ланцюжком доставок. Це може бути:

 • Дропшиппінг. Тобто, продукцію, яку ми представляємо на ринку, відправляємо вашим клієнтам від вашого імені.
 • Партнерська програма. Пропонуємо накопичувальну програму за купівлю та монтаж нашого обладнання.

У своїй роботі компанія Богемія орієнтується на технічні вимоги замовника, пропонуючи найбільш вигідне та адекватне вирішення проблеми. Пропонуючи комплекс професійних послуг, ми допомагаємо нашим замовникам вирішувати складні технологічні завдання. Ми націлені тільки на позитивний результат кожного етапу нашої роботи, що, в результаті, можна побачити у реальній користі для замовника. 

Ми завжди на зв’язку, та готові надати повну комплексну та повноцінну консультацію, щодо нашого обладнання, запасних частин, сертифікації та проведення ремонтних робіт, у випадку поломки обладнання.

Ще однією, доволі важливою перевагою співпраці з Богемію у Львові є те, що ми не тільки пропонуємо вам всі інструкції та сертифікати, продукцію та запасні частини. Наша компанія збирає групи спеціалістів для навчання за кордоном на підприємствах у виробників, організовує закриті навчання для підвищення кваліфікації спеціалістів з монтажу.

Богемія Львів – професіонали своєї справи.  

4.3
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
7 оцінок

Рекомендовані статті